Oferta

Strony internetowe, identyfikacja firmowa, inne projekty graficzne

 

 

STRONY INTERNETOWE

Rozumiem, że podobnie tak jak Twoja działalność może być wyjątkowa, także Twoja witryna www musi z nią doskonale współgrać. Dlatego każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, tak abyś mógł odnieść maksymalne efekty.

Od czego zależą koszty projektu i utrzymywania strony internetowej?

Lide®media wykonuje strony internetowe w języku HTML i php, oraz wykorzystuje skrypty javaTM. Strony tak powstałe nie są skomplikowane (mogą Państwo zobaczyć kod źródłowy tej strony - proszę kliknąć prawy przycisk myszki i wybrać opcję Pokaż źródło), a czas ich projektowania jest dość krótki. Dzięki pomysłowym rozwiązaniom są one proste w obsłudze, czytelne i przejrzyste, a jednocześnie styl graficzny i animacje podkreślają ich nowoczesność i pozostawiają trwałe wrażenie na klientach. Ponieważ każdy projekt jest indywidualny, za każdym razem koszt projektu także ulega zmianie.

Samo zamieszczenie strony na serwerze nie wystarczy, aby była odwiedzana. Dlatego Lidermedia w odróżnieniu od wielu dostawców usług internetowych sprzedaje kompletny i sprawnie działający produkt, dzięki darmowej usłudze pozycjonowania bezpłatnego - czyli kompleksowym działaniom, dzięki którym Twoja strona będzie wyżej w wynikach wyszukiwania Google.

Dodatkowe koszty niezależne od Lide®media wynikają z wyboru:

płatnego serwera - czyli miejsca na którym będzie się znajdować Twoja strona. Każda witryna ma inne wymagania, dlatego dopasuję najlepszy serwer do Twoich potrzeb. Koszt - ok. 40 zł rocznie (nie dotyczy sklepów internetowych).

domeny. Oprócz nazwy strony nasz adres internetowy składa się z tak zwanej domeny np. .com; .eu; .pl - domeny płatne, czy np. .prv - bezpłatne. Domeny płatne są zazwyczaj krótkie, charakterystyczne, łatwe do zapamiętania, mogą też informować o charakterze działalności firmy. Trzeba jednak za nie zapłacić - od ok. 60 zł/rok (dla .eu), często jednak za pierwszy okres abonamentowy pobierana jest symboliczna opłata. Pezy takim rozwiązaniu mamy pewność, że przy regularnym opłacaniu domeny nasz adres internetowy pozostanie bez zmian. Jeżeli wybierzemy bezpłatną domenę nie mamy takiej pewności. Warto zatem zastanowić się, czy nie warto za symboliczne pieniądze wykupić własną.

Każdy projekt strony internetowej jest inny. Szczegóły ustalane są więc indywidualne. Zapraszam do kontaktu, w celu ustalenia sposobu realizacji Twojego zlecenia - to nic nie kosztuje!

LOGO

Niepowtarzalne Logo dla Twojej firmy. Oferuję dwie propozycje do wyboru, bardzo szybką realizację (nawet 24h) oraz rewelacyjną cenę. Zadzwoń i omów szczegóły!

 

PROJEKTY GRAFICZNE

 

Banery, szyldy reklamowe, wizytówki, okładki płyt CD - cokolwiek zapragniesz - zrealizuję to! Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

 

Zobacz zrealizowane projekty w dziale portfolio.

 

   

© 2004-2010 by LLUKAS Wszelkie prawa zastrzeżone